Sztuka uwodzenia kobiet

sztuka uwodzenia kobiet

Poznanie ciekawej kobiety doprowadza do tego, że mężczyzna chce ją uwieść i zdobyć jej zaufanie. Aby tak się stało trzeba znać pewne zasady. Istnieje wiele mitów na temat uwodzenia kobiet. Stosowanie ich doprowadza często do końca znajomości. Jak zatem uwieść kobietę i przekonać ją do siebie?

„Miłość od pierwszego wejrzenia” oczywiście, zdarza się. Jednak jeżeli mężczyzna czuje, że to ta jedyna, nie oznacza to, że ona myśli o nim tak samo. Uwodząc kobietę nie należy od razu wyznawać jej miłości, ponieważ takie zachowanie ją przestraszy, a w najlepszym przypadku rozśmieszy. Takie słowa jak „kocham Cię” powinno się szanować i ich nie nadużywać. Musi ono mieć swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Na początku powinno pojawić się zauroczenie, fascynacja i dopiero zakochanie.

Uczucie musi zakwitnąć, a dopiero później przez lata się je pielęgnuje – wtedy wyznanie „kocham Cię” ma wielkie znaczenie dla obojga. Wiec jeżeli mężczyzna poznając kobietę chce jej wyznać uczucia – lepiej niech tego nie robi. To tylko da wiele nieporozumień i kłótni, wynikających z powiedzenie nieprawdziwych wyznań.

Jeżeli kobieta po poznaniu mężczyzny jest nim zainteresowana, pokaże mu to poprzez kuszenie i prowokowanie. Chce się mu podobać i zrobić na nim jak najlepsze wrażenie. Takie zachowanie często jest odbierane przez mężczyzn jako zaproszenie do łóżka – jest to mylne stwierdzenie. Oczywiście zdarzają się kobiety, które nie będą miały skrupułów i zgodzą się na wiele, lecz jest to mały procent kobiet, więc lepiej nie ryzykować i poskromić instynkty. Zdecydowana większość kobiet potrzebuje czasu, aby zapoznać się z nowym partnerem.

Pierwsze pocałunki i pieszczoty są dla nich niezwykle przyjemne, każdy krok na przód ośmiela, ale nie kończy się od razu w łóżku. Kobiety bardzo rzadko decydują się na pocałunek na pierwszej randce, a co dopiero na współżycie. Ważne jest zdobycie zaufanie, odbyte szczere długie rozmowy i obdarzanie uczuciem. Takie zachowania dają kobiecie pewność, że trafiła na idealnego mężczyznę, który jest inny od wszystkich i nie zależy mu tylko na jednym.Kobiety lubią dostać prezent i być rozpieszczane. Nawet jedna róża wywołuje uśmiech, a prezent w postaci niezapowiedzianej miłej kolacji jest dla niej wielkim wyróżnieniem. Jednak z prezentami nie powinno się szaleć i nie mogą się stać codziennością, ponieważ stracą swój urok. Mężczyźni powinni pamiętać, że niczym są wymyślne prezenty, jeżeli na co dzień nie są dżentelmenami. Coraz rzadziej spotyka się mężczyzn, którzy puszczają kobiety przodem, podają im okrycia czy otwierają przed nimi drzwi. Takie dobre zachowanie jest niezwykle mile odbierane przez kobiety.Savoir vivre jest bardzo ważny, a kobiety już przy pierwszym poznaniu mężczyzny poznają go po wychowaniu – czy umie się dobrze zachować, czy też nie zwraca na to uwagi? Warto więc już teraz poczytać o dobrych manierach i zacząć je stosować, aby zaimponować kobietom oraz innym mężczyznom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *