Sex telefon – biznes odporny na wszelkie zmiany

sex telefon dobczyce

Sex telefon zdobył sobie popularność w latach dziewięćdziesiątych, co było wyraźnie widoczne w mediach i kolorowej prasie. Na ostatnich stronach gazet i w przerwach emitowanych po północy programów telewizyjnych roiło się od reklam gorących linii opatrzonych zachęcającymi zdjęciami pań w zmysłowych pozach i numerami zaczynającymi się od słynnego 0700.

Jakiś czas później, wraz ze wzrostem dostępu do internetu i rozwojem erotycznych portali przewidywano, że sex telefon odejdzie do lamusa. O dziwo jednak, okazało się, że usługa ta nadal znajdowała niemałe grono zwolenników i tak jest do dzisiaj.

Sex telefon – więcej niż erotyzm

Zapewne dla wielu niesłabnąca popularność sex telefonu jest zaskoczeniem, jednak, jak się okazuje, takie podejście wiąże się przede wszystkim z brakiem zrozumienia tego zjawiska. Jak się bowiem okazuje, gorące linie to usługa o wiele bardziej kompleksowa niż sugeruje sama nazwa i krążące, popularne opinie.

Przede wszystkim warto wiedzieć, że na sex telefon dzwonią nie tylko mężczyźnie spragnieni niezobowiązującego flirtu, ale też osoby pragnące się wyżalić, zwyczajnie porozmawiać o przeżyciach dnia codziennego oraz ludzie przeżywający poważne kryzysy życiowe. Takie jednostki dzwoniąc na sex telefon poszukują przede wszystkim odrobiny zrozumienia, kogoś kto ich wysłucha i choć na chwilę odgoni doskwierającą samotność lub przyjaciółki która podniesie na duchu i być może wspomoże jakąś radą. Jak zatem widać, w tym wypadku sex-telefonistki pełnią przede wszystkim rolę terapeutek.

Ponadto, wbrew obiegowej opinii, nie jest to usługa dedykowana wyłącznie dla mężczyzn. Na sex telefon dzwonią również kobiety i to o wiele częściej niż mogłoby się wydawać. Podobnie jak w przypadku panów, ich oczekiwania są bardzo zróżnicowane, począwszy od erotycznej rozmowy, a skończywszy na potrzebie zwierzenia się komuś.

Warto też podkreślić, że, jak pokazują dane statystyczne, gorące linie cieszą się popularnością w każdej grupie wiekowej, począwszy od nastolatków szukających pierwszych zmysłowych uniesień, poprzez studentów, ludzi w sile wieku aż do… osiemdziesięciolatków.

Tajemnica sukcesu sex telefonu

Pozostaje sobie zadać pytanie skąd się bierze taka popularność sex telefonu? Otóż wiąże się to przede wszystkim z anonimowością tej usługi. Dzwoniący nigdy nie zobaczy twarzy swojej rozmówczyni, a ona jego, dzięki czemu zminimalizowaniu ulega ryzyko ujawnienia sekretu, a całość zyskuje na tajemniczości i mocniej pobudza wyobraźnię. Ponadto, taki flirt przez wielu uznawany jest za całkowicie niewinny oraz niemający nic wspólnego ze zdradą i w związku z tym nie wywołuje wyrzutów sumienia i poczucia winy w stosunku do partnera lub partnerki w związku.

Sex telefon – biznes kryzysoodporny 

Te wszystkie cechy sex telefonu czynią go biznesem, można powiedzieć, kryzysoodpornym, co z kolei sprawia, że w dobie problemów ekonomicznych i licznych załamań na rynku coraz więcej przedsiębiorców kieruje swoje spojrzenia w stronę tej gałęzi branży erotycznej. Zwykle są to młodzi przedsiębiorcy, poszukujący nowych wyzwań, nietypowych kierunków rozwoju i pewnego zarobku.

Oczywiście, branża ta nie jest też całkowicie pozbawioną problemów i wymagań. Klienci oczekują usług na najwyższym poziomie, oferty kompleksowej i dobrej jakościowo. Wymaga się też dyskrecji, bezpieczeństwa oraz szerokiego wyboru, co stawia biznesmena przed koniecznością doskonałej organizacji, planowania i nieustannej dbałości o standardy. Niezbędna jest też wiedza o specyfice branży, kulturze i zwyczajach środowiska odbiorców oraz preferencjach grupy docelowej, jeżeli jednak wszystkie te warunki zostaną spełnione, szanse na powodzenie znacząco rosną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *